KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609377
nr 1460 9377
Oidentifierad konstnär. Italiensk by vid havet. Signerad. Olja på pannå, 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 54x57 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:18:02
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)